.

.

Испраќање на бесплатни 20PCS IXGH20N60BU1 ДА-247 Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

Испраќање на бесплатни 20PCS IXGH20N60BU1 ДА-247 Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

DEN 567.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Напон:
600V 40A
Моќ Дисипација:
На меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
На меѓународниот стандард
Број На Модел На:
IXGH20N60BU1
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Тип:
На интегрирано коло
Примена:
електронски производи

Стоката во категоријата