.

.

Европската Средновековен Витез Меч украси / Самурај оклоп / Европски диско бар и ресторан продажбата канцеларија ѕид hangings

Европската Средновековен Витез Меч украси / Самурај оклоп / Европски диско бар и ресторан продажбата канцеларија ѕид

DEN 22032.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Функција:
Blackout
Тип:
Римската Завеса
Отворање и Затворање на Метод:
Горниот Отвори
Mural тип:
Железо
Стил:
Ретро носталгија
Текстурата на материјалот:
Железо

Стоката во категоријата