.

.

срцето openwork ароматерапијата ѓердан diffuser lockets трговија на големо lockets ѓердани етерично масло diffuser накит трговија на големо метал

срцето openwork ароматерапијата ѓердан diffuser lockets трговија на големо lockets ѓердани етерично масло diffuser

DEN 649.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Камен
Метали Тип:
сребро позлатен
Број На Модел На:
edl2485hx0
Обликотшема:
Срцето

Стоката во категоријата