.

.

22*30*20mm ФУ-1 Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар ракав

22*30*20mm ФУ-1 Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар ракав

DEN 91.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
22*30*20mm
Материјал:
Други
Премази:
Други
Структура:
Други
ID:
22mm
OD:
30мм
H:
20mm
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата