.

.

Испраќање на бесплатни 20PCS IRFP90N20D ДА-247 Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

Испраќање на бесплатни 20PCS IRFP90N20D ДА-247 Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

DEN 1131.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Состојба:
Нови
Напон:
На меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
На меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
На меѓународниот стандард
Број На Модел На:
IC
is_customized:
Yes
Тип:
На интегрирано коло
Примена:
електронски производи

Стоката во категоријата