.

.

100pcs Женски Целосно Изолирани Конектори Терминал Најлон FDFN 2-250 СИНА

100pcs Женски Целосно Изолирани Конектори Терминал Најлон FDFN 2-250 СИНА

DEN 237.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
Најлон FDFN
Тип:
Најлон FDFN
боја:
Сина
Максимална струја:
15A
Кабел Големина:
1.5-2.5 mm
изолационен материјал:
Најлон
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
Женски Целосно Изолирани

Стоката во категоријата