.

.

Француски Стил Клипови Barrettes За Коса Лакови Hairbow 68mm Нови 20pcs

Француски Стил Клипови Barrettes За Коса Лакови Hairbow 68mm Нови 20pcs

DEN 66.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
косата клип
Број На Модел На:
28181
Материјал:
Метал
Големина:
68mm/2.6x7mm/0.27 (approx)
Количина:
20pcs
Бренд Име:
Kemei

Стоката во категоријата