.

.

Слика Печати Giclee Уметност ѕид налепници дома декор Висок квалитет Дома Декор Исус Христос Сликање Портрет на Исус Уметност Оркестарот

Слика Печати Giclee Уметност ѕид налепници дома декор Висок квалитет Дома Декор Исус Христос Сликање Портрет на Исус

DEN 456.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
12 инчен x 18 инчен, 16 инчен x 24 инчен, 20 инчи x 24 инчен, 20 инчи x 30 инчи, 24 инчен x 32 инчи, 24 инчен x 36 инчи
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Портрет
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Класични
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Посебна
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Jesus_impression0167
оригиналниот:
No

Стоката во категоријата