.

.

5x Бамбус се Справи со Сенката за Очи Шминка Четка Козметички Сунѓерот Апликатори Алатка

5x Бамбус се Справи со Сенката за Очи Шминка Четка Козметички Сунѓерот Апликатори Алатка

DEN 101.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Сенката За Очи
Број На Модел На:
25380
Рачка Материјал:
Дрво
Тип На Објект:
Шминка Четка
Должина:

Стоката во категоријата