.

.

Девојки уметничко Лизгање Фустани Доброто Нов Бренд игри со авијација Фустан За Конкуренција DR4086

Девојки уметничко Лизгање Фустани Доброто Нов Бренд игри со авијација Фустан За Конкуренција DR4086

DEN 4689.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Танц Тип:
Ballroom
Бренд Име:
кристал обичај
Број На Модел На:
DR4086
Материјал:
Spandex
Пол:
Девојки
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Анти-Навремено, Дише, да ги Задржи топлината
Место на Потекло:
Кина
боја:
како фото
Материјал:
Spandex и еластична мрежа
Возрасна Група:
Деца
Објектот:
уметничко лизгање облека за деца
Стил:
Активни
Sleeve:
Без ракави
Име на производ:
уметничко лизгање конкуренција фустани жени

Стоката во категоријата