.

.

Собрани capacitor Низа L20D аудио засилувач од напојување одбор со 68pcs 75V 220uF капи

Собрани capacitor Низа L20D аудио засилувач од напојување одбор со 68pcs 75V 220uF капи

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Приклучок Тип:
стандардно
Бренд Име:
ASYPDZSW
Излез Тип На:
DC
врска:
Десктоп
Излезниот Напон:
Други
Употреба:
Аудио

Стоката во категоријата