.

.

5set/многу Eyelash Четка за Еднократна употреба Маскара Стапче Апликатори Spoolers Четка Шминка

5set/многу Eyelash Четка за Еднократна употреба Маскара Стапче Апликатори Spoolers Четка Шминка

DEN 85.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Четка Материјал:
Најлон
Се Користи Со:
Eyeliner
Број На Модел На:
B281075
Количина:
5 поставување
Рачка Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Шминка Четка
Глава Должина:
2.7 см (1 инч)
Целата Должина:
10 cm (4 инчи)
боја:
Црна

Стоката во категоријата