.

.

100pcs ливчиња Коса лента цвет со клип

100pcs ливчиња Коса лента цвет со клип

DEN 2976.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Бренд Име:
kimmy
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YV161277

Стоката во категоријата