.

.

година Топла продажба Универзална selfie стап monopod+8X Зум Телескоп+3in1 Клип Рибино Око Леќата Широк Агол Макро Мобилен+мини tripod

година Топла продажба Универзална selfie стап monopod+8X Зум Телескоп+3in1 Клип Рибино Око Леќата Широк Агол

DEN 486.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ELAIDE
Компатибилен Бренд:
Apple iphone,Blackberry,HTC,LG,Motorola,Дланка,Panasonic,Samsung,Sony-Ericsson,Toshiba
Телефон Камера Тип:
Telephoto Лен
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
ZJT65
Компатибилен Moblie Phone1:
За iphone 4 и 4s 5 5c 5s 6 6s плус мото g g2 g3 x игра g поп c5 c7
Компатибилен Moblie Phone2:
За htc желба 310 500 600 601 x еден m7 м8 м9 sony xperia c3 e3 z3
Компатибилен Moblie Phone3:
За huawei искачи g620s p6 г-7 p7 p8 лајт чест 4c про 5x 6 7
Компатибилен Moblie Phone4:
За samsung галакси а5 a3 алфа core 2 премиер j5 j1 s3 s4 забелешка 2 3 4 5
Компатибилен Moblie Phone5:
За леново a2010 на 5000 еден 319 на 536 a328 a7000 a859 атмосфера, к3 k5 забелешка
Компатибилен Moblie Phone6:
За meizu м1 мини м2 забелешка 2 3 mx4 про mx5 про 5 zte сечилото i2 i3 s6
Компатибилен Moblie Phone7:
За asus zenfon 2 5 elephone p7000 p8000 oukitel k4000 про
Компатибилен Moblie Phone8:
За g2 lg мини g3 3s g4 g4c l70 l90 мото g g2 g3 x игра g поп c5
Компатибилен Moblie Phone9:
За jiayu g4s s3 nexus 4 5 5x 6 6p wiko виножито wileyfox
Компатибилен Moblie Phone10:
За xiaomi mi 4 4c забелешка про mi3 mi4c mi4i mi5 redmi 2 забелешка 2 note3

Стоката во категоријата