.

.

За Yotaphone 3 Браник Покрие Луксузен Делукс Ултра Тенок Метал Алуминиум Рамка Случај за Yota Yotaphone 3 Школка За Yota 3 Yotaphone3

За Yotaphone 3 Браник Покрие Луксузен Делукс Ултра Тенок Метал Алуминиум Рамка Случај за Yota Yotaphone 3 Школка За

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
случајот со рака
Бренд Име:
Донг Ya
дизајн:
Бизнис,Метален
Тип:
браник
Карактеристики:
Луксузна метал алуминиум рамка заштита на случај маска
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Motorola
Големина:
5.5 INCH
Мало Пакет:
No
боја:
Сребрена, црна, зелена, skyblue, црвена, златна, Розово,Црвено-црна
Модел На Телефон 1:
Алуминиум Браник Рамка Случај За Yotaphone 3 Yota 3

Стоката во категоријата