.

.

Жените Домот Нерегуларни Colorblock мозаик новата месечина Ретро Слободно зелена Тенок Бизнис Работа Партија Bodycon Опремени Молив Фустан

Жените Домот Нерегуларни Colorblock мозаик новата месечина Ретро Слободно зелена Тенок Бизнис Работа Партија Bodycon

DEN 535.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Крпеница
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
G 26 С * М * Л * XL * XXL фустан, здолниште
Стил:
Гроздобер
Силуета:
Молив
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Lanon,Памук
Sleeve Должина(cm):
Половина
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Appliques
Половината:
Природни
Сезоната:
Пролет / Есен / зима 3 четвртини фустани
Пол:
девојка Жените Тенок женски носат на Работа фустан
фустан должина:
горниот дел на коленото
Забелешка:
Измијте со ладна вода само
стил:
домот ОЛ Работа фустани
Боја:
Зелена

Стоката во категоријата