.

.

Љубовта на Виолина Модели Смета Крстот Бод 11 14CT Крстот Бод Поставува трговија на Големо Кинески Крст-бод Колекции Везови Везана

Љубовта на Виолина Модели Смета Крстот Бод 11 14CT Крстот Бод Поставува трговија на Големо Кинески Крст-бод Колекции

DEN 293.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика печатени, 14CT празно платно, 14CT слика печатени
Бренд Име:
Радост Недела
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Шаблон Тип:
Уште живот
Број На Модел На:
J025

Стоката во категоријата