.

.

НОВИ SHUGUANG 300BS 300BS-Б HIFI ЕЛЕКТРОНИ Цевка 4PINS Цевка 1Piece Бесплатен Превозот

НОВИ SHUGUANG 300BS 300BS-Б HIFI ЕЛЕКТРОНИ Цевка 4PINS Цевка 1Piece Бесплатен Превозот

DEN 3375.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
300BS
Максимална Моќност По Канал:
10W
Бренд Име:
REISONG
Производство:
произведено во Кина
Име:
Shuguang Цевка
Тип:
Дома Засилувач

Стоката во категоријата