.

.

Испраќање на бесплатни 20PCS K40H1203 IKW40H1203 ДА-247 Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

Испраќање на бесплатни 20PCS K40H1203 IKW40H1203 ДА-247 Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

DEN 567.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Напон:
40A 1200V
Моќ Дисипација:
На меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
На меѓународниот стандард
Број На Модел На:
K40H1203
is_customized:
Yes
Тип:
На интегрирано коло
Примена:
електронски производи
Пакет:
ДА-247

Стоката во категоријата