.

.

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Сливи, Овошје и Костен

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Сливи, Овошје и Костен

DEN 1672.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Стил:
Европа
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Растенијата
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Стоката во категоријата