.

.

24V 10W елемент греење Печати ПИ филм polyimide грејач топлина гума електрични флексибилни масло загреано лошо греење подлога Индустриски Топлина

24V 10W елемент греење Печати ПИ филм polyimide грејач топлина гума електрични флексибилни масло загреано лошо греење

DEN 551.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
20mmx60mm
Тип:
Моќ Алатка Делови

Стоката во категоријата