.

.

Риболов Мека Мамка Намамат Завртка Т Опашка Долга Опашки Риба 75mm/2g Црв Мамка Вештачки Мами 10 Парчиња Торба

Риболов Мека Мамка Намамат Завртка Т Опашка Долга Опашки Риба 75mm/2g Црв Мамка Вештачки Мами 10 Парчиња Торба

DEN 60.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
Мека Мамка
Бренд Име:
LYNN РИБОЛОВ НАМАМАТ
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат

Стоката во категоријата