.

.

1 Кутија 0.2 g Неонски Аурора Помине Уметност Сјајот Прав Сирена Еднорог Хром Пигмент Прашина DIY Убавина Ноктите Декорација Алатки

1 Кутија 0.2 g Неонски Аурора Помине Уметност Сјајот Прав Сирена Еднорог Хром Пигмент Прашина DIY Убавина Ноктите

DEN 51.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Материјал:
сјајот на ноктите
Количина:
1 кутија
Бренд Име:
Mtssii
Број На Модел На:
BW163
НЕТО-WT.:
0.2 г

Стоката во категоријата