.

.

10.1 инчен за Smarto i10-3G таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel

10.1 инчен за Smarto i10-3G таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel

DEN 768.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
црн екран на допир
Бренд Име:
QVK
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
Smarto i10-3G
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Стоката во категоријата