.

.

3 Панел Лотос Цвет Платно Слика На Платно Модерна Апстрактни Слики Ѕид Уметност Слика Дома Декор За Дневна Соба Без Рамка

3 Панел Лотос Цвет Платно Слика На Платно Модерна Апстрактни Слики Ѕид Уметност Слика Дома Декор За Дневна Соба Без

DEN 743.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
30x30CM, 40x40CM, 50x50CM, 60x60CM, 70x70CM
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Три-слика Комбинација
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Водоотпорен Мастило
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
20160414
стилот на еден:
Ѕид слики за дневна соба
Стил две:
постери и цртежи
Стил три:
ѕид слики
Стил на четири:
декорација сликарство
Стил пет:
дома слики
Стил шест:
ѕидот постер
Стил седум:
живеат слики
стил осум:
Дома декорација сликарство
стил девет:
слика calligraphy
стил десет:
слика

Стоката во категоријата