.

.

DoreenBeads Кристално Стакло Лабава Монистра Teardrop Пурпурна AB Боја Транспарентен Фацетирани За 17mm х 8мм,Дупка: Околу 1mm,20 Компјутери

DoreenBeads Кристално Стакло Лабава Монистра Teardrop Пурпурна AB Боја Транспарентен Фацетирани За 17mm х 8мм,Дупка:

DEN 96.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
B74647
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
19.2g
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
DoreenBeads

Стоката во категоријата