.

.

Нови 10pcs Абразивни Алатка Кол. 20mm Мини Црвено Мелење Тркала Полирање Монтирани Камен За Клупата Мелница Dremel Ротари Алатка Додаток

Нови 10pcs Абразивни Алатка Кол. 20mm Мини Црвено Мелење Тркала Полирање Монтирани Камен За Клупата Мелница Dremel

DEN 64.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Абразивни Диск
Број На Модел На:
мини мелење тркала
Големина:
20mm
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата