.

.

1pcs Пурпурна Природен Камен камен Парчиња Шарм Pendant 50-80mm Должина Накит Ѓердан Pendant DIY Одлуки За Европската Накит

1pcs Пурпурна Природен Камен камен Парчиња Шарм Pendant 50-80mm Должина Накит Ѓердан Pendant DIY Одлуки За Европската

DEN 71.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
50-80mm
Објектот Форма:
Marquise Форма
Објектот Тежина:
15-23G
Број На Модел На:
Природни Ахат 006
Големина на:
50-80mm
боја:
Виолетова
Материјал:
Ахат
Користат за:
Накит Одлуки Занает DIY
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
50-80mm

Стоката во категоријата