.

.

Картон Накит Собата Кутии, со Bowknot Надвор и Сунѓер Внатре, за Ѓердани и Приврзоци, Правоаголник, SkyBlue, 90x70x30mm

Картон Накит Собата Кутии, со Bowknot Надвор и Сунѓер Внатре, за Ѓердани и Приврзоци, Правоаголник, SkyBlue, 90x70x30mm

DEN 444.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
pandahall
Објектот Висина:
1.181inch
Објектот Ширина:
2.756inch
Објектот Тежина:
653g
Објектот Должина:
3.543inch
Производ Карактеристики:
накит поставите кутија
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Објектот Дијаметар:
0.000inch
Број На Модел На:
CBOX-R014-9x7cm-1
Материјал:
Хартија
боја:
Skyblue
Обликот:
правоаголник
Употреба:
накит поставите кутија
единица:
12pcs

Стоката во категоријата