.

.

4mm Y Унија Цевка Брзо Поврзување на Еден Допир, Монтирање на Нови

4mm Y Унија Цевка Брзо Поврзување на Еден Допир, Монтирање на Нови

DEN 114.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Приклучоци
MPN:
не се применува
UPC:
610256307671

Стоката во категоријата