.

.

На продажба ! Пар LED Обратна Кочница Опашка Светла Со Европската НИ Стандардни Приклучоци Автомобил Светлина Замена Светлина За Jeep wrangler

На продажба ! Пар LED Обратна Кочница Опашка Светла Со Европската НИ Стандардни Приклучоци Автомобил Светлина Замена

DEN 1032.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
НИ приклучокот, Европа приклучок
Wrangler-Година:
2006,2010,2005,2012,2007,2011,2015,2013,2014,2009,2003,2008,2004
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Бренд Име:
ESYAUTO
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
работи светлина,кочница светлина,да се претвори signalsItem Тип,Задните Светла
Име На Модел:
ТА-опашка-001
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Дијаметар:
8inch
Jeep Модел:
Wrangler
моќност:
66W
Напон:
9-32V
живот:
Повеќе од 50000hours
Белата боја:
Обратна
црвена боја:
Работи/Кочница
модел верзија :
НИ/plug ЕВРОПА
Тип На Објект:
Задните Светла
Автомобил модел:
за Jeep wrangler
Лер Зрак Тип:
место

Стоката во категоријата