.

.

12-24V Автомобил 2in1 LCD Дигитален Дисплеј Voltmeter Колекции Мерач на Температура на Вода Метар L15

12-24V Автомобил 2in1 LCD Дигитален Дисплеј Voltmeter Колекции Мерач на Температура на Вода Метар L15

DEN 223.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
Други
Температурата На Работа:
Други
Точноста Класа:
Други
DIY Материјали:
Електрични
Напојување:
DC
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
1AA800021

Стоката во категоријата