.

.

2017 Мода Есен Зима Beanies Поврзана Капи за Жените Бисер Волна Капа Губење на Топката Шапка Надворешна Термичка Плетени Капа

2017 Мода Есен Зима Beanies Поврзана Капи за Жените Бисер Волна Капа Губење на Топката Шапка Надворешна Термичка Плетени

DEN 209.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
Жените Beanies Поврзана Капи
Стил:
Повик
Бренд Име:
Weiweihu
Материјал:
Памук,Волна
Шаблон Тип:
Геометриски
Категории на производи:
плетени капа
материјал квалитет:
плетење волнени
Стил:
Жените Бисер Волна Капа
Плетење метод:
На warp плетење
Обработка метод:
Сатенски
Популарната елементи:
Топла дупчење
Погоден Сезона:
Зима, пролет и есен
круна стил:
КУПОЛАТА
шапка стил:
не стреи
боја:
Црвена, виолетова, црна, розова

Стоката во категоријата