.

.

5 Компјутери 1/8 Нишка За 6mm Еден Допир Притисни Во СТП Воздушна Линија Пневматски Брз Полнач за 6mm Цевки

5 Компјутери 1/8 Нишка За 6mm Еден Допир Притисни Во СТП Воздушна Линија Пневматски Брз Полнач за 6mm Цевки

DEN 105.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
PC6--01
Тип:
Приклучоци

Стоката во категоријата