.

.

10мм 4 Патот Крст Стил Пневматски Цевка Притисни за Брзо Фитинзи 2 Компјутери

10мм 4 Патот Крст Стил Пневматски Цевка Притисни за Брзо Фитинзи 2 Компјутери

DEN 104.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
PZA-10

Стоката во категоријата