.

.

Цртан филм животинско мапата на светот завеси HD дигитален печатење полиестер, водоотпорен туш завеса креативен подарок за деца

Цртан филм животинско мапата на светот завеси HD дигитален печатење полиестер, водоотпорен туш завеса креативен подарок

DEN 518.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
180cm 180cm, 180cm 200cm
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Полиестер
Стил:
Американски Стил
Шема:
Цртан филм

Стоката во категоријата