.

.

Модни Луксузни Прекрасни Големи Круг маслиново гранка Кубни Циркони Камен Студ Обетки Жените Партија Накит Свадба Додатоци

Модни Луксузни Прекрасни Големи Круг маслиново гранка Кубни Циркони Камен Студ Обетки Жените Партија Накит Свадба

DEN 385.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
E02703088
Бренд Име:
kavnar
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Еколошки Стандарди:
Никел Олово Кадмиум Слободни

Стоката во категоријата