.

.

Новиот серво Волан Пумпа ASSY За БЕНЦ MB KLASSE W220 0034662601

Новиот серво Волан Пумпа ASSY За БЕНЦ MB KLASSE W220 0034662601

DEN 1656.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
Другиот Дел Број:
0034662601
Осветленост Дел Број:
0034662601
200TD-Година:
1990,1991
Објектот Должина:
23
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Материјал Тип:
Iron алуминиум
Производителот Дел Број:
003 466 2601
Објектот Тежина:
4KGS
Објектот Висина:
18
Мерцедес-Бенц Модел:
200TD
Објектот Ширина:
18
ОЕМ:
003 26 466 01
Материјал:
Iron алуминиум
боја:
Како на сликата покажа
Состојба:
100%Сосема Нов
Инженерство Име:
Серво волан пумпа
Примена:
MB KLASSE W220
Серво Волан Дел Тип:
Серво волан пумпа
категорија:
управување
категорија 1:
пумпа
Категорија 2:
макара

Стоката во категоријата