.

.

ZEALLION Smart Watch K88H Часовник Синхронизација Notifier Поддршка Срцето Bluetooth 4.0 Конективност Pedometer за Android, iOS Smartwatch

ZEALLION Smart Watch K88H Часовник Синхронизација Notifier Поддршка Срцето Bluetooth 4.0 Конективност Pedometer за

DEN 1656.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
No box, Original box
Функција:
Постојана Календар,Одговорите На Повик,Календар,Недела,Далечински Управувач,Интерактивни Музика,Бирање, Повик,Аларм,Месец,Passometer,Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер
бендот материјал :
селотејп
Бендот Кој Се Одвојува:
No
СТАН Симнување на Располагање:
No
Резолуција:
240 * 240
Јазик:
Француски,Италијански,Руски,Норвешки,Шпански,Полски,Турски,Португалски,Англиски,Германски
Компатибилност:
Андроид
Капацитетот На Батеријата:
300-450mAh
Батеријата Монтажни:
No
Стил:
Моден
Случај Материјал:
Челик
Network Mode:
Никој
Бренд Име:
ZEALLION
ПРОЦЕСОРОТ Модел:
MTK2502C-ARM7
ROM:
систем:
Никој
Задна камера:
0.3 ПРАТЕНИК
Движење тип:
Електронски
Екран Форма:
Круг
Повеќе Бира:
Yes
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
gps:
No
Големина На Екранот:
1.2
водоотпорен одделение:
животот водоотпорен
SIM Картичка Достапна:
No
RAM меморија:
Механизам:
No
Тип:
На Рачниот Зглоб

Стоката во категоријата