.

.

Златен Тон Месинг 1/2 Гориво Гас Црево Barb 12mm Машки Конец Цевки, Фитинзи

Златен Тон Месинг 1/2 Гориво Гас Црево Barb 12mm Машки Конец Цевки, Фитинзи

DEN 85.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Приклучоци
MPN:
не се применува
UPC:
711331575845

Стоката во категоријата