.

.

Адвокатско Плетени pullover Џемпери Волна Зимски Џемпер Тенок Одговара Шарени О-Вратот Плус Кашмир Топло Pullover Мажите Џемпер Повлече Homme

Адвокатско Плетени pullover Џемпери Волна Зимски Џемпер Тенок Одговара Шарени О-Вратот Плус Кашмир Топло Pullover

DEN 693.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Материјал:
Акрилик,Кашмир,Памук
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
Jbersee
Волна:
Тенка Волна
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Руно
Шаблон Тип:
Шарени
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
my016
Техника:
Компјутер Плетени

Стоката во категоријата