.

.

За Мерцедес Бенц GLE W166 Надворешноста Автомобил Врата се Справи со Капак Трим 2015- 8pcs

За Мерцедес Бенц GLE W166 Надворешноста Автомобил Врата се Справи со Капак Трим 2015- 8pcs

DEN 453.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
hotrimworld
Објектот Висина:
0inch
Година:
2015-2016
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
За Мерцедес Бенц GLE W166
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS Пластика
Земја на потекло:
Кина

Стоката во категоријата